On today’s math homework, students are suppose to do money problems, but I forgot to include the prices! The items cost as follows:
- Necklace is 65¢
- Notebook is 49¢
- Juice is 50¢
- Apple is 23¢
I am so sorry for the confusion and inconvenience!
On today’s math homework, students are suppose to do money problems, but I forgot to include the prices! The items cost as follows:
I am so sorry for the confusion and inconvenience!