Bake sale is tomorrow, February 9. All items cost $.50.
Students also have the opprotunity to shop at the school store. All items cost between $.50 and $2.00.
Homework
Spelling test tomorrow. Students should have been studying all week.
Math: practice division facts
We have run out of tissue in our classroom. If you are able, please donate a box for use in the classroom.
Leave a Reply